تبلیغات
«پورتال تفریحی ته دیگ»

یکشنبه 4 تیر 1391
ادامه مطلب
ساعت ارسال ساعت 00 و 45 دقیقه و 39 ثانیه نویسنده: خشایار خادمی نظر: ()
یکشنبه 4 تیر 1391
دسته بندی : اخبار ,


سلام دوستان. از یه منبع معتبر خبری نقل شده . مراقب باشید خیلی مراقب باشید خیلی ها گرفتار شدن بیشترین شکایت را تو 2 روز در فتا (پلیس سایبری) داشته قابل توجه کلیه کسانی که با اینترنت سروکار دارند، مثل یاهو،هات میل و آ او ال. * * این اطلاعات را به هرکس که با اینترنت سروکار دارد برسانید. ممکن است نامه ای معمولی و به ظاهر بیخطر با موضوع Here you have it به شما برسد.اگر آن نامه را باز کنید یک پیام روی صفحه مانیتور ظاهر می شود که نوشته "حالا دیگر دیر ست.زندگی شما دیگر زیبا نیست. البته این متن به انگلیسی و به این صورت ظاهر می شودIt it's too late now. Your life is no longer beautiful پس از آن تمامی اطلاعات و هرآنچه در کامپیوتر دارید از بین می رود و فرستنده ایمیل به نام، ایمیل و رمز عبور شما دست پیدا می کند. این یک ویرس جدید است که از عصر روز شنبه در شبکه اینترنت در حال چرخش است. aol وجود این ویروس را تائید کرده و ویروس یاب های موجود قادر به دفع این ویروس نیستند.این ویروس توسط یک هکر که خود را مالک زندگی می نامد ساخته شده است.اسنوپس نیز این گزارش را تائید کرد.


ادامه مطلب
ساعت ارسال ساعت 00 و 35 دقیقه و 07 ثانیه نویسنده: خشایار خادمی نظر: ()
شنبه 3 تیر 1391
دسته بندی : اطلاعات عمومی ,شركت اپل به دختر ایرانی ipad نفروخت...

سحر ثابت یك دختر ایرانی 19 ساله ساكن ایالت جورجیای آمریكا است كه وقتی به فروشگاه اپل برای خرید یك دستگاه ipad  مراجعه كرد با این جمله فروشنده مواجه شد:«كشور آمریكا با ایران رابطه خوبی ندارد بنا بر این ما نمیتوانیم  به شما چیزی بفروشیم.»

این در حالی است که وزارت دارایی آمریکا می گوید صرف فارسی زبان بودن و ایرانی بودن دلیل نمی شود که کسی نتواند از اپل یا هر فروشگاه دیگری در آمریکا خرید کند. البته "مادامی که این وسیله در ایالات متحده آمریکا مورد استفاده قرار بگیرد."

ماجرا از این جا شروع می شود که سحر و شوهرخاله‌اش آی‌پدی که می خواهند بخرند را انتخاب می کنند و وقت پول دادن که می‌رسد، سحر به فارسی از شوهر خاله‌اش قیمت را می‌پرسد.
 فروشنده که منتظر گرفتن پول بود، زبانی ناآشنا را می شنود و از او می پرسد که آنها چه زبانی حرف می زنند: "سحر گفت فارسی. گفت ما ایرانی هستیم."در همین حال فروشنده به او جواب میدهد:«كشور آمریكا با ایران رابطه خوبی ندارد بنا بر این ما نمیتوانیم  به شما چیزی بفروشیم.» سحر دوباره وارد فروشگاه میشود و اینبار فروشنده دستور العملی را جلوی او میگذارد كه طبق آن نمیتواند ipad به سحر بفروشد.سحر دوباره از فروشگاه خارج میشود و ایبار به شركت اپل زنگ میزند و میگوید كه او شهروند آمریكایی است و میخواهد یك دستگاه ipad بخرد.اما در كمال نا باوری شركت اپل تلفن را قطع میكنه

در دستورالعمل شرکت اپل آمده بود که فروش محصولات این شرکت به کوبا هم ممنوع است. سحر می گوید: "اما کسی متوجه نمی شود که چه کسی کوبایی است. چون خیلی های دیگر هم اسپانیایی حرف می زنند."
 بعد به شرکت اپل تلفن می کند و ماجرا را برایشان شرح می دهد. آنها عذرخواهی می کنند و به او توصیه می کنند که آی‌پد را اینترنتی بخرد تا مجبور نباشد با کارکنان فروشگاه مواجه شود.

چه دنیایی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

                     نظر

                          یادتون 

                   نره
ادامه مطلب
ساعت ارسال ساعت 00 و 27 دقیقه و 21 ثانیه نویسنده: خشایار خادمی نظر: ()

نویسندگان

آمار بازدید کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
آمار مطالب تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات